"Sekretet" e varëses së Donaldit që ia dhuroi Borës për 3 vjetorin e njohjes

Showbiz

"Sekretet" e varëses së Donaldit që ia dhuroi

Pak ditë pas puthjes së famshme të Borës dhe Donaldit, ky i fundit në spektakel i kërkoi Arbanës që ti jepte një qese me biskota dhe varësen e tij Borës në kujtim të përvjetorit të tretë të lidhjes së tyre.

Këtë varëse, Bora e mbante në qafë derisa Donaldi filloi flirtimet me Beatrixën.

Por çfarë nuk keni ditur për varësen?

Varësja e Donaldit është flori i punuar me një monedhe të vjetër të kushtueshme në formë medalioni. Ajo është blerë në Shqipëri nga Donaldi dhe kushton plot 1000 €.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Tashmë kjo lloj varëse është në tendencat e fundit e një nga to e mban edhe Trixa në qafë.Express

ME TE LEXUARAT