Sara bëhet meme në TikTok, ish- konkurrentja e "Për'puthen" bën reagimin e papritur (Foto)

Showbiz

Sara bëhet meme në TikTok, ish- konkurrentja e

Sara Malaj ka publikuar në storin e saj në Instagram një video ku është bërë meme. Në Tik Tok, një tik toker, që merret me video komike, ka treguar ngjyrën e flokëve dhe modelet e flokëve të Sarës gjatë eskperiencës në “Përputhen”.

Sara bëhet meme në TikTok, ish- konkurrentja e

Ai në mënyrë komike ka vendosur disa peshqirë në kokë.

Këtë video Sara e ka pëlqyer shumë dhe e ka pritur me të qeshura.Sara bëhet meme në TikTok, ish- konkurrentja e

Ajo shkruan: “Vdiqa”, shoqëruar me emoji duke qeshur.

Sara bëhet meme në TikTok, ish- konkurrentja e

Rrallë herë ndodh që imitimet dhe të tilla situata të merren me sportivitet nga persona të njohur. Sara tregoi se nuk e shqetësojnë këto gjëra.

ME TE LEXUARAT