Policja shqiptare bën "namin" në Tik Tok, videot me makinë dhe uniformë që mund t'a fusin në telashe

Showbiz

Policja shqiptare bën "namin" në Tik Tok, videot me

Një efektive policie ka bërë “namin” në rrjetin social të Tik Tok duke publikuar herë pas herë video nga ditët e punës.

Videot me uniformën “blu” kanë bërë xhiron e rrjetit duke u kthyer në virale, ndërsa e reja vijon me publikimin e ‘krijimeve’ më të fundit.

Madje përdor edhe makinën e Policisë për të bërë më interesante videot e saj, duke mos e vrarë mendjen për kodin e etikës që e ndalon postimin me publikimin me uniformën e punës, shkruan dosja. 

 

 

ME TE LEXUARAT