Nuk është Egla Ceno, Rozana Radi zbulon fituesin e vërtetë të Big Brother Vip 3

Showbiz

Nuk është Egla Ceno, Rozana Radi zbulon fituesin e vërtetë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi ka “thumbuar” fituesen e “Big Brother VIP”, Egla Cenon dhe 4 finalistët e tjerë të reality show-t.Artistja përmes një postimi në InstaStory ka treguar se fitues të “BBV” nuk shikon Eglës, Julian Dedën, Heidi Baçin, Romeo Veshajn apo Meriton Mjekiqin, por një tjetër personazh VIP.

Bëhet fjalë për fituesin e sezonit të kaluar të këtij reality shoë, Luiz Ejlli, për të cilin Rozana tha që prej dy vitesh këngëtarin Shkodran e shikon si fitues.

“Këtë njoh për fitues unë, ka dy vite”- ka shkruar këngëtarja krahas fotos së Luizit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Nuk është Egla Ceno, Rozana Radi zbulon fituesin e vërtetë

 

ME TE LEXUARAT