A tha se janë ndarë, Romeo nxjerr foton e parë me Heidin pas përfundimit të BBV3

Showbiz

A tha se janë ndarë, Romeo nxjerr foton e parë me Heidin pas

Romeo Veshaj, një nga personazhet më të komentuar dhe finalist i këtij edicioni të Big Brother VIP 3, ka publikuar foton e parë pas përfundimit të BBV. 

Aktori ka ndarë një foto në Instastory ku shfaqet me Heidin pas përfundimit të spektaklit.

Mbrëmjen e djeshme teksa të gjithë po pyesnin se çfarë do të ndodhë me ta pas përfundimit të lojës, aktori ka publikuar një foto duke përqafuar Heidin, ndodnëse u përfol që dyshja mund ta kenë pasur lidhjen vetëm për lojë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

A tha se janë ndarë, Romeo nxjerr foton e parë me Heidin pas

ME TE LEXUARAT