“Një femër e ulët”/ Mikela Pupa për Olta Gixharin: Jam kurioze çfarë do bësh me “As-at” nën mëngë që kanë njerëzit për ty

Showbiz

“Një femër e ulët”/ Mikela Pupa për Olta

Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, njëkohësisht edhe shoqja e ngushtë e Efi Dhedhes, Mikela Pupa, ka reaguar ashpër ndaj aktores së njohu, Olta Gixhari.

Kjo e fundit, ditën e djeshme, kërcënoi se do të tregojë gjërat që di për jetën jashtë “Big Brother”, për Efin dhe Kiarën.

Mikela ka vendosur ta bëjë reagimin e saj në rrjetet sociale, duke bërë një postim në "Instastory". Ajo shkruan se i vjen keq por edhe mirë që Olta po mbahet në BB VIP2.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kjo për faktin se sipas Mikelës, aktorja po tregon fytyrën e saj të vërtetë. Ish-banoraj e përmbyll shkrimin e saj, duke pyetur se çfarë do të bëjë Olta me “As-et” që kanë njerëzit për të.

“Kush flet pikërisht ti moj Olta. Një femër pa karakter, manipuluese, mashtruese, një femër e ulët.

Më vjen keq që po të mbajnë në atë shtëpi, por njëkohësisht më vjen dhe mirë që po nxjerr fytyrën tënde të vërtetë.

Nëse mendon se po prek vajzat e shtëpisë në moral, e ke shumë gabim, kur balta vjen nga llumi nuk të bën pis.

Kurioze jam çfarë do bësh me “As-at” nën mëngë që kanë njerëzit për ty”– shkruan Mikela.

ME TE LEXUARAT