"Mos harro se...", Ilnisa i dërgon mesazh nga jashtë Meritonit brenda Big Brother VIP

Showbiz

"Mos harro se...", Ilnisa i dërgon mesazh nga jashtë

Ilnisa Agolli ka gjetur një mënyrë për t’i komunikuar mesazhin e saj Meritonit!

Përmes “Big Love”, banorët kanë marrë mesazhe nga fansat e tyre, familjarë e miq, e për Meritonin nja nga mesazhet ishte nga e dashura e tij.

Ilnisa i shkruan se i mungon shumë, teksa në fund i kujton “se loja e shahut nuk do lëvizje spontane”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Këto ditë po fle pak, po dua ta dish që jam aty dhe ti je me mua. Dhe parfumin tënd e kam me vete.

Më përqafohesh e më puthesh, aq shumë më mungon.

Mos harro kurrë se loja e shahut nuk do lëvizje spontane”, ishte mesazhi i saj për Meritonin, që e bëri këtë të fundit të emocionohet e t’i përgjigjet duke i thënë se e do shumë.

ME TE LEXUARAT