“Më hoqe se kishe të dashurën xheloze”, Roza përplasje me Romeon për “sherrin” e vjetër në Instagram

Showbiz

“Më hoqe se kishe të dashurën xheloze”, Roza

Meritoni dhe Romeo kanë zhvilluar një podcast për Top Albania Radio, ku kanë folur për çështje të ndryshme dhe në fund arritën të bënin dhe paqe duke i kërkuar njëri-tjetrit falje.

Në këtë podcast u bashkua e Roza i cili i kujtoi Romeos se e ka hequr nga Instagrami pasi kishte të dashurën xheloze. Romeo e mohon këtë gjë dhe e pyet se për cilën të dashur e ka fjalën.

Roza: Më ka hequr edhe e kam diskutuar që në fillim, sepse kishte të dashurën xheloze.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Romeo: S’ka lidhje fare.

Roza: Donaldi nuk më ka hequr. Ti më ke hequr sepse ke pasur të dashurën xheloze. Hë trego të vërtetën tani. Sa u lidhe.

Romeo: Kë të dashur kam patur xheloze?

Roza: E di vetë ti…

Romeo: E ke gabim. Po si të kam hequr ty edhe s’kam hequr të tjera? Po dale se kjo s’më rri mua. Kushedi ç’do kesh bërë…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

ME TE LEXUARAT