U nda nga e dashura, djali hakmerret në mënyrën më të çuditshme, i dërgon poshtë shtëpisë…

Bota

U nda nga e dashura, djali hakmerret në mënyrën më të

Ndarjet janë gjithnjë të dhimbshme, por njerëz të ndryshëm zgjedhin mënyra të ndryshme për ta kaluar zhgënjimin në dashuri, ose… “për të marrë hak”.

Si në rastin e një djali nga Turqia i cili ka zgjedhur një mënyrë aspak të dëgjuar për të “bezdisur” ish-të dashurën e tij.

Siç shihet edhe nga pamjet e postuara në rrjetet sociale të kthyera tashmë virale, ai ka porositur në dhjetëra fastfood-e ushqim dhe u ka dhënë adresën e ish-partneres.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Në pak çaste poshtë shtëpisë së saj janë mbledhur dhjetëra motoristë, por vajza nuk u është përgjigjur.

Kanë qenë fqinjët ata që kanë filmuar pamjet dhe më pas i kanë shpërndarë në rrjetet sociale.

 

ME TE LEXUARAT