Lediana largohet nga “Për’puthen”, i jep shpjegim ndjekësve për këtë vendim

Showbiz

Lediana largohet nga “Për’puthen”, i jep shpjegim

Lediana është larguar nga emisioni “Përputhen” dhe lajmin e bëri vetë ajo përmes adresës së saj “Lediana Fitnes”, pasi personalin ajo e ka mbyllur.

“Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam genjyer gjithe keto kohe. Jam akuzuar 2 here ne ate program per martese te rreme pa asnje prove, ndaj kjo eshte nje pabesi qe me eshte bere. Po ju them vetem dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thote kam bomba per Ledjanen, betohem ne Zot se sot eshte dhe dite e shenjte se ka per ta paguar shtrenjte”, shkruan Ledjana.

Lediana largohet nga “Për’puthen”, i jep shpjegim

Kujtojmë se këto ditë ajo është përfshirë në disa skandale. Ajo pati debat në emision për disa veprime të dyshimta të saj, ndërkohë që u sulmua virtualisht edhe nga Melisa.

ME TE LEXUARAT