Juventus i dhuron një fanellë kryeministrit, Rama: Grazie (Foto)

Showbiz

Juventus i dhuron një fanellë kryeministrit, Rama: Grazie (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook dhuratën që ka marrë nga skuadra e Juventusit, skuadra e tij e zemrës. Bëhet fjalë për një fanellë me emrin Edi dhe numrin 3.

“Ja edhe urimi nga Juvja për Mandatin e Tretë

#GrazieJuve  *ju interistat silluni mirë se jeni kampionë tani, merrni shembull nga unë, kini respekt për të mundurit ”, shkruan Edi Rama në Facebook.

Kujtojmë se herë tjetër, kryeministri Rama e ka krahasuar fitoren e tij, me situatën e juventusit në kampionatin Europian.

ME TE LEXUARAT