Karim Adeyemi “shfrenohet”, i nxjerr Loredanës foton intime

Showbiz

Karim Adeyemi “shfrenohet”, i nxjerr Loredanës foton intime

Futbollisti i Dortmundit, Karim Adeyemi dhe “vajza jonë” shqiptare, Loredana Zefi, po shijojnë në maksimum njëri-tjetrin. Ku ndodhet Karim, e sigurt që do të gjeni dhe Loredanën, pasi çifti janë bërë të pa ndarë me njëri-tjetrin.

E së fundmi, pas disa ditëve pushimi në jug të Shqipërisë ata janë “arratisur” drejt Greqisë, ku nuk kanë munguar as fotot.

Një e tillë është publikuar së fundmi nga vetë Loredana dhe më pas dhe nga Karim. Në foto shihet 22-vjeçari teksa bën një selfie në pasqyrë me furçë dhëmbësh në gojë, ndërsa në sfond qëndron partnerja e tij e ulur në ËC.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kjo foto intime si duket s’ka shqetësuar aspak Loredanën, madje as Karimin.

Karim Adeyemi “shfrenohet”, i nxjerr Loredanës foton intime

ME TE LEXUARAT