“Ik o dylekësh”, Egla përplaset ashpër me Romeon: Ke m*ndere ti të…

Showbiz

“Ik o dylekësh”, Egla përplaset ashpër me Romeon: Ke

Egla Ceno dhe Romeo Veshaj janë përfshirë në një debat orët e para të mëngjesit të sotëm.

Dyshja ka nisur përplasjet me njëri-tjetrin që pas përfundimit të spektaklit të kaluar dhe pse u duk që banorët kishin bërë paqe me njëri-tjetrin.

Egla është shprehur se Romeo po tallet me të duke nisur dhe fyerje ndaj banorit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 “Je kokëcepsh Romeo përfundimisht. Po ik o u bo menderja jote me u tall me mua. Po ik o dyleksh. Me këtë surrat do flasësh ti me mua? Po ik mu zhduk!”- është shprehur Egla.

Pjesë nga debati:

Egla: Je kokëcepsh

Romeo: Po lëri këto ofendimet

Egla: Ik o dylekësh

Romeo: Ça të bëra unë ty?

Egla: Me këtë tallje ke surrat ti të më flasësh mua. Më zhdukesh sysh. Ke mendere ti të tallesh me mua

 

ME TE LEXUARAT