Heidi e pranon në BBV: Kam rënë brenda me Romeon, ai është ende “në autobus”!

Showbiz

Heidi e pranon në BBV: Kam rënë brenda me Romeon, ai

Gjatë një bisede të zhvilluar mes Meritonit, Ilnisës dhe Heidit, kjo e fundit është shprehur pak më shumë lidhur me marrëdhënien dhe ndjenjat që ka për Romeon.

Ka qenë Meritoni ai që siç duket e ka ‘ngacmuar’ disi duke i thënë se Romeo është një djalë tepër i mirë.

Ndërsa Heidi i përgjigjet kështu: ‘Ky është në autobus! Unë jam rëndë, kam rënë brenda. E kupton dot? Është shumë rëndë situata. Është skandal.’

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Sakaq Ilnisa kthehet nga Meritoni duke i thënë: ‘E do shumë kjo!’

 

ME TE LEXUARAT