Graciano dhe Roza plane për të “fundosur” Romeon: Me ikjen e Elvisit i pritet krahu i djathtë

Showbiz

Graciano dhe Roza plane për të “fundosur” Romeon: Me ikjen

Nominimi që bëri Graciano vijon të diskutohet në shtëpinë e Big Brother VIP.

Këtë herë banori ka folur me Rozën, për atë që pritet të ndodhë, nëse Lisi largohet nga gara.

“Do t’i pritet krahu i djathë”, u shpreh Graciano, teksa shtoi se nuk ka për të bërë më shok tjetër për sa kohë ndodhet në Big Brother VIP.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Graciano: Ai po përdor çfarëdolloj karte, duke shpikur nga jashtë.

Roza: Që të të sulmojë.

Graciano: Nuk ka për t’ia dalë. Atij kur t’i dali Lisi, atij do t’i prihet krahu.

Roza: Po jo mo shpirt jo, bën shok tjetër Romeo.

Graciano: Jo, jo, si Lisi nuk ka. Se siç i rri Lisi…

 

ME TE LEXUARAT