Gazetarja sulmon keq Eglën: O gore e shk*pme, a e fitove Big Brotherin?

Showbiz

Gazetarja sulmon keq Eglën: O gore e shk*pme, a e fitove Big Brotherin?

Egla Ceno u shpall fituese e edicionit të tretë të Big Brother Vip.

Fitorja për aktoren, e cila gjatë 4 muajve është cilësuar si një nga lojtaret më të forta, ishte e merituar, por për shumë të tjerë jo.

Në rrjet, madje ka patur edhe reagime të ashpra ku aluddohej se në fakt çmimi i madh iu dha nga produksioni dhe jo nga votat e publikut, duke vënë kështu në dyshim transparencën e rregullave të “Vëllait të Madh”.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Gazetarja e njohur Dasara Karaiskaj, ka shpërthyer në ofendime ndaj aktores, përmes një video që ajo ka shpërndarë në Instastory, ku thotë se nuk ka dhënë asgjë për të merituar fitoren, duke përdorur dhe etiketime të tilla si: "Gore, e shkepme…".

ME TE LEXUARAT