"Frikë se të tradhton bashkëshorti?", Françeska mbyll mikrofonin dhe çudit banorët: Ka shoqen...

Showbiz

"Frikë se të tradhton bashkëshorti?", Françeska

Banorët e BIg Brother VIP kanë shpërthyer në të qeshura mbrëmjen e djeshme, shkak është bërë një batutë e Françeskës.

E pyetur nga Romeo se a e ka merak jashtë bashkëshortin e saj, Ergysin, përgjigja e saj është epike!

Romeo: Ke merak për Gysin jashtë?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Françeska: Që po çmendet pa mu? Patjetër

Romeo: Ke merak apo jo?

Françeska: Dua të jap një përgjigje, por dua të fik mikrofonin

Juli: Mos e fik

Françeska: Ka shoqen e vet më të mirë “Dorinën”

(Juli dhe Romeo shpërthejnë në të qeshura)

Romeo: Sa budallaqe, çfarë ka thënë

ME TE LEXUARAT