Graciano u eleminua për herë të dytë nga BBV3, reagimi epik i Erjolës

Showbiz

Graciano u eleminua për herë të dytë nga BBV3, reagimi epik

Graciano Tagani është banori i cili u eliminua një natë më parë nga “Big Brother VIP3”, duke humbur kështu mundësinë për të arritur në finalen e madhe.

Në një televotim të hapur përgjatë spektaklit, balerini ka qenë banori me më pak vota. Gjatë intervistës në studio, i pyetur se kush do të fitonte BBV3 sipas tij, Graciano tha Egla Ceno.

“Sot duke parë lojën, përballjen, argumentet dhe se si shtëpia bëhet çorap, është patjetër Egla Ceno”, tha ai.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ndër të tjera, i ndalur te përplasjet me Heidi Bacin gjatë javës, Gracino e cilësoi atë falsoe dhe se nuk duhet të jetë finaliste.

“Për mua Heidi fle gjumë, bën ndonjë situatë dhe pastaj dashuria bën të vetën. Pse duhet ta shoh si finaliste? Për mua është false. Romeo ka një pëlqim ndaj saj, por ajo s’ka nerva dhe përton”, tha ai.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

ME TE LEXUARAT