FOTO/ "Shpreha një dëshirë dhe...", Kiara Tito dedikim emocionues për të bijën, Luna Mari

Showbiz

FOTO/ "Shpreha një dëshirë dhe...", Kiara Tito dedikim

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli para disa kohësh u bënë për herë të parë prindër të një vajze. Pas lindjes moderatorja shpesh herë ka shpërndarë copëzash fragmentesh nga përdishtmëria e saj tashmë si një nënë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të vogëlushes Luna Mari me një dedikim emocionues.

“Unë shpreha një dëshirë dhe ajo u bë realitet. Luna ju përshëndet”, shkruan moderatorja.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

FOTO/ "Shpreha një dëshirë dhe...", Kiara Tito dedikim

ME TE LEXUARAT