Foto/ Dorë për dore me Dani Alves, modelja “pajtohet” me brazilianin e dënuar për përdhunim

Showbiz

Foto/ Dorë për dore me Dani Alves, modelja “pajtohet” me

Joana Sanz, bashkëshortja e Daniel Alvesit, konfirmoi se qëndron krah ish-lojtarit, i cili javën e kaluar u lirua nga burgu me kusht, pasi depozitoi si garanci shumën 1 milion euro.

Alves pret një vendim për apelin e tij kundër dënimit me 4 vjet e gjysmë burg për abuzim seksual.

Modelja ka publikuar një foto në rrjetet sociale në të cilën shfaqet dorë për dore me brazilianin.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kur u lirua, Alves u akomodua në shtëpinë që të dy ndanin në Barcelonë.

Informacionet e fundit tregojnë se ka qenë një revistë braziliane ajo që ka paguar garancinë për ish-lojtarin, në këmbim të një interviste dhe një reportazhi kur personazh ishte edhe Joana Sanz.

ME TE LEXUARAT