Çfarë dashurie/ Ilnisa bën ‘namin’ në rrjet me deklaratën e saj për Meritonin

Showbiz

Çfarë dashurie/ Ilnisa bën ‘namin’ në rrjet me

Ilnisa Agolli më e dashurar se kurrë në Meritonin.!

Dyshja janë kthyer nga pushimet që i shijuan në Turqi.

Në një postim të Ilnisës në sy bie mbishkrimi “Vdes për ty”.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kjo bën të kuptohet se lidhja e tyre është më e fortë se kurrë dhe janë me të dashurar së kurrë.

Çfarë dashurie/ Ilnisa bën ‘namin’ në rrjet me

ME TE LEXUARAT