Fansi i Bora Zemanit shkon te shtëpia e Big Brother: Donald, ke bërë gabimin më të madh!

Showbiz

Fansi i Bora Zemanit shkon te shtëpia e Big Brother: Donald, ke

“O Donald, o maskara”, keto kane qene thirrjet qe nje person i panjohur ka bere pasditen e sotme prane shtepise se BBA Vip ne Tirane.

Banoret kane qene duke diskutuar dhe duke pire cigare nderkohe qe papritur eshte degjuar nje zhurme dhe nje person qe nis te therrase.

Ne nje moment te bisedes, ka qene Beatriks Ramosaj qe eshte ngritur nga vendi ku qendronte grupi dhe ka thene se do shkoje per te pare se kush eshte. 

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Jam fans i Borës. Ke bërë gabimin më të madh”- ka thene personi i cili ka qelluar edhe me gure.

"Cfare ishte kjo tani, cfare thoshte, une e degjova por....", ka pyetur Donaldi.

Nderkohe qe Meridiani dhe Einxhel kane diskutuar qe mundesia qe njerezit te afrohen tek shtepia e Big Brother VIp eshte e pamundur pa kaluar ne sigurimin e TCH.

Ne nje moment, teksa banoret diskutojne Donaldi thote: Le te vije te ma thote ne sy kete qe tha atje...nderkphe Einxhel i thote qe te futet brenda pasi ka qene nje cun i vogel ai qe beri rremujen/lajmifundit.al

ME TE LEXUARAT