Elvana Gjata akoma i mban inat Alketa Vejsiut, ja veprimi që e vërtetoi

Showbiz

Elvana Gjata akoma i mban inat Alketa Vejsiut, ja veprimi që e

Elvana Gjata para 2 javësh solli në treg këngët e saja më të reja, duke bërë për vete të gjithë.

Elvana Gjata akoma i mban inat Alketa Vejsiut, ja veprimi që e

Në postimet e bëra në Instagram, për këngën, komentet nuk kanë munguar edhe nga kolegët e saj, duke e uruar.

Elvana Gjata akoma i mban inat Alketa Vejsiut, ja veprimi që e

Në mesin e komenteve, lexohet dhe ai i Alekta Vejsiut, por Elvana nuk i ka kthyer përgjigje.

Elvana Gjata akoma i mban inat Alketa Vejsiut, ja veprimi që e

“Me yll në ballë. Emocion i vërtetë”, i shkruan moderatorja.

Ndoshta mban ende inat për situatën që u krijua në Eurovision, ku fitoi Arilena dhe jo Elvana, ashtu siç publiku dëshironte.

Elvana Gjata akoma i mban inat Alketa Vejsiut, ja veprimi që e

Elvana për një kohë të gjatë u zhduk nga rrjetet sociale, pasi u ndje e ofenduar.

ME TE LEXUARAT