“Dua nuse për shtëpi, të lajë e të gatuajë”, Driatan Stoka i flet për “gruan e ëndrrave” Gabriela Arapit

Showbiz

“Dua nuse për shtëpi, të lajë e të

Një ditë më parë në “E Diell” në Top Channel është diskutuar rreth materializmit që vajzat kanë kundrejt partnerëve.

Në një përballje me Gabriela Arapin, tifozi i zjarrtë i Partizanit Dritan Stoka është shprehur se deri më tani të dashurat e tij kanë qenë materialiste dhe se kërkon për një femër që të lajë, gatuajë dhe të punojë.

Pjesë nga biseda:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Gabriela: Si e koncepton ti fjalën shpirtërore dhe si e koncepton fjalën materialiste, se më duket se e koncepton gabim.

Dritani: Unë dua një femër që punon, lodhet gjithë ditën, çohet në 7:30 të mëngjesit, mbaron punë në orën 5:00 dhe jo të çohet në orën 10 dhe del aty…

Gabriela: Ti ke një koncept të gabuar për materializmin.

Dritani: Nuk e kam të gabuar se e shoh përditë në terren. Dua atë femër që punon, që ikën punon atje e kthehet në shtëpi, gatuan.

Gabriela: Pse punon ajo pra?

Dritani: Sepse duhet të punojë. Nëse nuk i del mund të punojë dhe part time.

Gabriela: Ky është materializëm pra. Për ato lekë punon ajo, për materien. Çfarë i bie që është shpirtërore?

Dritani: Nuk më pëlqen ajo lloj femër që çohet në 10:00 sepse ia siguron i dashuri apo “Sugar Daddy” të ardhurat, kjo nuk më pëlqen.

Gabriela: A e ke gjetur ti shoqen shpirtërore?

Dritani: Unë jam një beqar dhe i lumtur dhe arsyeja është kjo. Nga të gjitha lidhjet që kam patur kanë parë pjesën materialiste. Unë vetë jam i arrirë, kam shtëpinë time, kam punën time, jam në rregull. Dua që të kem në krahë… Unë nuk jam keq për të të paguar ty dy gjëra që të jetosh mirë, por dua që ti të jetosh, të jesh e lumtur dhe të ndihesh e dashuruar.

ME TE LEXUARAT