Demi Lovato befason sërish: Xhirova një skenë s*ksi sot, kisha pak ankth por…

Showbiz

Demi Lovato befason sërish: Xhirova një skenë s*ksi sot, kisha

Demi Lovato ka zbuluar në rrjete sociale se ka xhiruar një skenë seksi për një projekt, i cili pritet të publikohet së shpejti.

Lovato ka shpjeguar se skena e seksit nuk shfaqet shumë, por ajo është ndjerë me shumë vetëbesim dhe seksi në xhirime.

“Më duhej të xhiroja një skenë seksi sot. Skena ime e parë! Kisha pak ankth, por kasti i aktorëve dhe grupi ishin shumë profesional dhe shumë e lehtë të punoje me ta, më qetësoi menjëherë. Më pas u kujtova se sa krenare jam që ndjehem mjaftueshëm komode nën lëkurën time për ta bërë këtë gjë.

Demi Lovato befason sërish: Xhirova një skenë s*ksi sot, kisha

Më parë shumë rrallë zbuloja krahët… ndërsa tani po bëj këtë gjë! Nuk ndihem gjithmonë mirë nën lëkurën time, kështu që kur e bëj dhe ndjehem mjaftueshëm seksi postoj! Është e rëndësishme të festosh fitoret e vogla. Për këtë vetëbesim për trupin dhe për skenën e sikletshme të seksit”, shkroi Lovato përkrah një fotografie të saj.

Kujtojmë se prej disa javësh, Dermi Lovato po përflitet për në lidhje me motrën e Miley Cyrus, Noah Cyrus. Lovato dhe Cyrus u fotografuan të kapura për dore, muaj pasi nxitën thashethemet për një romancë. Demi dhe motra e vogël e Miley Cyrus u bënë bashkë në fillim të vitit për këngën “Easy”.

 

ME TE LEXUARAT