Debati mes Gracianos dhe Heidit/ Reagon ashpër Sara Gjordeni: A je mirë o shok?

Showbiz

Debati mes Gracianos dhe Heidit/ Reagon ashpër Sara Gjordeni: A je

Siç e kemi parë përgjatë këtyre ditëve, Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin.

E kështu këto debate janë sjellë në vëmendje dhe në spektaklin e sotëm teksa janë diskutuar mes banorëve, moderatorit dhe opinionistëve në studio.

Një reagim ka ardhur nga një prej ish-banoreve të formatit të “BBV3”, Sara Gjordeni, e cila thotë për Gracianon: Ça thotë ky o vëlla? A je mirë o shok? E masakron tjetër dhe tani luan viktimën.

ME TE LEXUARAT