Cfarë po ndodh me Egla Cenon? Dalin pamjet e aktores në rrugët e Tiranës pasi "u skualifikua" nga Big Brother VIP

Showbiz

Cfarë po ndodh me Egla Cenon? Dalin pamjet e aktores në rrugët e

Ajo cka po ndodh me Elga Cenon pas njoftimit te Big Brother per skualifikimin e saj nga gara mbetet serish nje kuriozitet i pa sqaruar.

Pamje te Egles jashte shtepise, madje ne rruget e Tiranes, tashme jane bere publike.

Fjala eshte per keto foto, te nxjerra nga nje video e publikuar ne rrjetet sociale nga kryefjala.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ne keto pamje, Egla Ceno duket me te njejtat veshje qe kishte diten e fundit ne Big Brother, teksa ecen ne rruget e Tiranes ne pranine e dy personave.

Ne kete video, tregohet veshja e Elga Cenos ne momentin e njoftimit te skualifikimit te saj benda shtepise.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Fotot tregojne Eglen jashte shtepise me te njejten veshje.

Cfarë po ndodh me Egla Cenon? Dalin pamjet e aktores në rrugët e

Nje tjeter skene tregon ecjen e Egles nga nje kend tjeter jashte shtepise se Big Brother.

Cfarë po ndodh me Egla Cenon? Dalin pamjet e aktores në rrugët e

Por nderkohe, diten e djeshme me 1 prill, ne faqen e Big Brother u shfaqen pamje te Elges ne nje vend te survejuar me kamera, ku u tha se ajo ishte brenda shtepise se BBA VIP, nen monitorim dhe se vendimi final merrej te marten.

Cfarë po ndodh me Egla Cenon? Dalin pamjet e aktores në rrugët e

Edhe ne keto pamje, Egla ka te njejten veshje, si ajo me te cilen u shfaq ne rruge dhe ne momentet para skualifikimit nga Big Brother Albania VIP.

Nderkohe ne nje deklarate spontane, edhe ish banorja Ledjona Xheladinaj ka thene se eshte takuar me Egla Cenon jashte shtepise pas skualifikimit te saj nga shtepia./lajmifundit.al

ME TE LEXUARAT