Banorët panë natën e parë të edicionit të BBV2, Luizi: Mu duk sikur kishin kaluar 2 vite...

Showbiz

Banorët panë natën e parë të edicionit të BBV2,

Mbrëmjen e kaluar, banorët kishin mundësinë të ndiqnin natën e parë të hyrjes së tyre në shtëpi. Kjo pasi ata fituan sfidën e kompanisë së dyshekëve “WoldFlex”, “Floor is Lava”.

Banorët fituan një “Popcorn night” dhe shijuan natën e parë të këtij edicioni, ndërsa nuk munguan komentet e bukura.

Olta: U kënaqëm shumë mbrëmë, ishte rikthim në kohë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Dea: Mua më dha shumë forcë. Kujtova se sa shumë emocione kam patur atë natë.

Kiara: Unë u kënaqa duke parë gjyshen.

Luizi: Mua mu duk sikur kanë kaluar 2 vite.

 

 

ME TE LEXUARAT