Rama nxjerr videon nga Durrësi: Gati për një sezon veror të suksesshëm

Politikë

Rama nxjerr videon nga Durrësi: Gati për një sezon veror të

Së shpejti nis dhe sezoni turistik në qytetin e Durrës.

Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se po merren të gjitha masat që të jetë një sezon veror sa më i mbarë dhe i suksesshëm.

“Mirëmëngjesi dhe nga Durrësi, ku kemi marrë të gjitha masat që gjithçka të jetë gati për një sezon veror të suksesshëm, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT