“I bëra bllok kur…”, e vërteta e SMS-ve, Erjola zbulon nëse Romeo i ka kërkuar lidhje

Showbiz

“I bëra bllok kur…”, e vërteta e SMS-ve, Erjola

Ish banorja e Big Brother VIP3, Erjola Doçi e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur sot nga moderatori Ledjon Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve.

Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

Erjola: I bëra bllok por nuk e  ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte.  Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ledjoni: Semos e thua në ndonjë emision tjetër

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Julin dua që të fitojë, por hatër mbetje kam. Jam mes dy personave…

 

ME TE LEXUARAT