"O Sali, o hero", nis festa në selinë e PD, pasi gjykata e Apelit i dha vulën Berishës

Politikë

"O Sali, o hero", nis festa në selinë e PD, pasi gjykata e

Tirane - Ne seline e PD, ka nisur festa pasi Gjykata e Apelit vendosi t’i jepte vulën e PD-së Sali Berishës, ndërkohë ka nisur festa në selinë blu.

Militantët janë vendosur në selinë e PD-së së Rithemelimit, ndërsa kanë nisur me vallë dhe këngë festën për këtë vendim.

“Berisha, Berisha, Berisha”, dëgjohen duke brohoritur militantët, qe vijuan: O Sali, o hero, gjithe Shqiperia ty te do...!.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Njëri prej tyre njëri prej tyre është veshur me veshje popullore.

Grumbullimi i mbeshtetesve ka ndodhur menjehere pas shpalljes se vendimit te Gjykates se Apelit, i cili eshte i formes se prere duke hyre keshtu ne fuqi menjehere.

 

 

ME TE LEXUARAT