E pazakontë, gruaja “çmend” kalimtarët, del e zhveshur në mes të rrugës

Bota

E pazakontë, gruaja “çmend” kalimtarët, del e

Një ngjarje e pazakontë u regjistrua mbrëmjen e të shtunës në një zonë në Selanik.

Një grua doli e zhveshur në mes të rrugës, pa e vrarë fort mendjen për ata që i “ngulën sytë”.

E pazakontë, gruaja “çmend” kalimtarët, del e

Siç shkruajnë mediat greke, ajo po kryente një set fotografik.

Sapo përfundoi setin, një burrë iu afrua gruas dhe i hodhi një pallto. Ndërsa kalimtarët dhe banorët e zonës shijuan momentin.

ME TE LEXUARAT