U rrëzua duke punuar në kopësht, humbet jetën e moshuara

Aktualitet

U rrëzua duke punuar në kopësht, humbet jetën e moshuara

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Nivicë, bashkia Himarë.

Ksanthipi Thomagjini 82 vjeç, kishte dalë për të bërë disa punë të vogla në kopësht.

Aksidentalisht i ka rrëshkitur këmba dhe ka rënë në tokë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Menjëherë është dërguar nga të afërm të saj në urgjencën e Sarandës, por e moshuara nuk ka mundur dot të mbijetojë pasi rënia ishte fatale dhe goditja sipas bluzave të bardha, kishte qenë në kokë.

82 vjeçarja jetonte në Lukovë me bashkëshortin e saj.

 

 

 

 

ME TE LEXUARAT