Tentoi të përdhunonte 32-vjeçaren në lokal, flet shqiptari: Nuk mbaj mend asgjë, isha i pirë

Aktualitet

Tentoi të përdhunonte 32-vjeçaren në lokal, flet

30 vjeçari shqiptar ka kërkuar falje për sulmin ndaj një 32-vjeçare brenda një lokali në Symi. Edhe pse akuzohet për tentativë përdhunimi, ai pretendon se nuk mban mend asgjë pasi ka qenë nën efektin e alkoolit.

“Kërkoj falje për atë që ndodhi. Isha nën efektin e alkoolit dhe nuk mbaj mend asgjë. Jam familjar, kam një fëmijë të vogël dhe në asnjë mënyrë nuk kam tentuar ta nxitoj vajzën”, tha 30-vjeçari.

Kujtohet se ditën e djeshme mediat greke publikuan videon ku shihet shqiptari duke e mbyllur gruan brenda dyqanit të saj dhe duke e puthur pa dëshirën e saj, ndërsa ajo tenton ta largojë. 

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Grekja, duke përshkruar makthin që ka jetuar, tha: “Mbylli derën e dyqanit, nuk më linte të dilja dhe më pas u përpoq të më përqafonte në mënyrën e tij, më puthi kundër dëshirës time. Ai fliste në gjuhën e tij, nuk e kuptoja. Thjesht i thashë të dilte dhe të më linte të qetë”.


32-vjeçarja ka arritur të njoftojë më pas autoritetet dhe në pamjet e bëra publike nga policia, 30-vjeçari ka kundërshtuar me dhunë arrestimin. Pas disa tentativash policët kanë arritur ta imobilizojnë dhe t'i vënë prangat.

ME TE LEXUARAT