Përfshihet nga flakët banesa në Pogradec, shpëton fatmirësisht e moshuara

Aktualitet

Përfshihet nga flakët banesa në Pogradec, shpëton

Një rast zjarri është raportuar ditën e sotme në Pogradec. Një banesë është përfshirë nga flakët.

Brenda në banesë ka qenë një e moshuar e cila dyshohet se ia ka vënë vetë flakën shtëpisë. Sipas raportimeve, zjarri ka shkaktuar dëme të shumta materiale.

Fqinjët e pallatit kanë bërë me dije policinë dhe zjarrëfiksen për banesën e përfshirë nga flakët. Fatmirësisht  pas ndërhyrjes së zjarrëfikëses dhe policisë, e moshuara është në gjendje të mirë shëndetsore dhe flakët janë shuar.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT