Merr flakë autobusi me pasagjerë në Elbasan

Aktualitet

Merr flakë autobusi me pasagjerë në Elbasan


Një autobus me pasagjerë ka marrë flakë mbrëmjen e sotme në afërsi të rreth rrotullimit në hyrje të qytetit të Elbasanit.

Pasagjerët kanë mundur të dalin në kohë.

Për fat të mirë nuk raportohet për të lënduar.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.


Shërbimi zjarrfikës ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për izolimin e flakëve.

Dyshohet se zjarri është shkaktuar në motorin e autobusit të linjës Elbasan-Tiranë.

ME TE LEXUARAT