Greku bie aksidentalisht në gropën e ashensorit të pallatit në Vlorë

Aktualitet

Greku bie aksidentalisht në gropën e ashensorit të pallatit

Një shtetas grek ka rënë aksidentalisht në gropën e ashensorit të një pallati në Vlorë.

Për pasojë 22-vjeçari me inicialet H.S., banues në Greqi është dëmtuar dhe është dërguar në spitalin e Vlorës. Fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja bëhet me dije se ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Në lagjen “Pavarësia”, Vlorë, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në gropën e ashensorit të një pallati shtetasi grek H. S., rreth 22 vjeç, banues në Athinë Greqi, i cili është transportuar në Spitalin Rajonal Vlorë, për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.”, thuhet në njoftimin e policisë.

ME TE LEXUARAT