'Gjunjëzohet' Serbia! Më i bukuri i Botërorit, Brazili realizon një perlë të vërtetë

Aktualitet

'Gjunjëzohet' Serbia! Më i bukuri i Botërorit, Brazili

Rezultati aktual mes Brazilit dhe Serbisë është 2-0 (Kupa e Botës).

Në minutën e 13-të, O’ney do provonte të realizonte golin më të bukur të botërorit deri më tani. Neymar tentoi të shënonte direkt nga goditja e këndit, por pa ia dalë dot për fare pak.

“Punon në bashkinë e Tiranës”, gazetarët zbulojnë informacione të bujshme për laboratorin e kokaiës në Fier: Droga shkonte në shtëpinë e ish-zyrtarit me kamion të ushtrisë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Pak më vonë, Casemiro goditi nga distanca, gjithsesi portieri Milinkovic Savic neutralizoi gjithçka, duke kontrolluar sferën.

Pas gjysmë ore loje radhën e kishte Raphinha, ideja e të cilit kuptohet mirë nga serbët, me prapavijën që largoi topin. Goli i ekipit të Tite do vinte në fillimin e pjesës së dytë, me Richarlison.

Goli i sigurisë nuk vonoi shumë, me një lëvizje të bukur të Richarlison.

 

ME TE LEXUARAT