FOTO/Vrasja e shqiptarit me dy identitete, 56-vjeçari nga Berati i dënuar për trafik droge

Aktualitet

FOTO/Vrasja e shqiptarit me dy identitete, 56-vjeçari nga Berati i

Një shtetas shqiptar është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes nga persona ende të pa njohur, në rrugën Atlantos 44 në lagjen Palio Faliro.

FOTO/Vrasja e shqiptarit me dy identitete, 56-vjeçari nga Berati i

Policia njoftoi se viktima është i njohur me dy identitetet. Thimi Deoboniku ose Prifti, i datëlindjes 18.1.1967 nga Berati, u qëllua në kokë me dy plumba të kalibrit 9mm.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ai u dërgua në spitalin Evangjelizmos të Athinës ku mjekët nuk mundën ta mbanin në jetë. Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e autorit i cili ishte i maskuar dhe u largua me një motoçikletë.

FOTO/Vrasja e shqiptarit me dy identitete, 56-vjeçari nga Berati i

Burime policore thanë se viktima kishte precedentë të mëparshëm kriminale që kishin të bënin me trafikun e drogës, madje i ka qenë edhe i dënuar për këtë vepër penale.

ME TE LEXUARAT