Sherri me një të plagosur në Tiranë, si u konfliktuan të rinjtë në lokal për një makinë

Aktualitet

Sherri me një të plagosur në Tiranë, si u konfliktuan

Një sherr me thika ka ndodhur mesditën e sotme në zonën Komuna e Parisit, në kryeqytet.

Për pasojë ka mbetur i person i plagosur, i identifikuar si Mirel Ishka. Ai është dërguar me shpejtësi tek Trauma dhe po i nënshtrohet një operacioni.

Dy të rinjtë janë zënë për një makinë dhe në momentin që Ishka ndodhej në lokal, ka ardhur autori dhe e ka goditur me thikë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Mësohet se Ishka është goditur në pjesën e barkut.

Autori i plagosjes është larguar nga vendi i ngjarjes dhe aktualisht mbetet në arrati.

"Tiranë/Informacion paraprak Më datë 12.02.2024, rreth orës 11:55, në rrugën "Prokop Mima", shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve. Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.", njofton policia.

 

 

 

 

ME TE LEXUARAT