E rende në Tiranë/ 44-vjeçari hidhet nga kati i 15 i një pallati në ndërtim, zbardhen detajet e para

Aktualitet

E rende në Tiranë/ 44-vjeçari hidhet nga kati i 15 i një

Një 44-vjeçar nga Tirana dyshohet se është hedhur nga kati i 15 i një ndërtese.

Sipas informacioneve paraprake, ai ka shkuar në një pallat në ndërtim e sipër në bulevardin “Bajram Curri”, dhe dyshohet se në kushte depresioni, është hedhur nga kati i 15-të i kësaj ndërtese dhe ka rënë në katin e 10-të.

Si pasojë 44-vjeçari ka humbur jetën.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të shkakut të hedhjes së 44-vjeçarit nga lartësia.

“Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.05.2023, shtetasi  E. T., 44 vjeç, banues në rrugën “Mujo Ulqinaku”, ka shkuar në një pallat në ndërtim e sipër, në bulevardin “Bajram Curri”, dhe dyshohet se në kushte depresioni, është vetëhedhur nga kati i 15-të i kësaj ndërtese dhe ka rënë në katin e 10-të.

Si pasojë 44-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të shkakut të vetëhedhjes së 44-vjeçarit nga lartësia”, thuhet në njoftimin e policisë.

ME TE LEXUARAT