E rëndë, 24-vjeçari humb jetën gjatë punës në gurore (EMRI)

Aktualitet

E rëndë, 24-vjeçari humb jetën gjatë punës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth 15:30, në fshatin Brataj të Selenicës, ku 24-vjeçari Jurgen Veshaj, ka humbur jetën në vendin e punës.

Policia bën me dije se i riu ishte duke punuar në një skrep të gurores dhe është dëmtuar nga gurët.

Si pasojë i riu ka humbur jetën.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Rreth orës 15:30, në fshatin Brataj, Selenicë, shtetasi J. V., 24 vjeç, punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

ME TE LEXUARAT