Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas, arrestohet 51-vjeçari në Tiranë

Aktualitet

Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas, arrestohet 51-vjeçari

Policia e Tiranës ka njoftuar mëngjesin e sotëm se ka rënë në pranga një 51-vjeçar, i akuzuar për dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. S., 51 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, si dhe ka dëmtuar paisjet elektroshtepiake në banesë”, njofton policia.

ME TE LEXUARAT