Bresheri zbardh Tiranën

Aktualitet

Bresheri zbardh Tiranën

Moti i keq ka përfshirë ditën e sotme pothuajse të gjithë vendin, perfshire ketu edhe kryeqytetin.

Tirana u zbardh nga breshëri për pak minuta si pasoje e reshjeve dhe eres se forte.

Moti është me reshje shiu me intensitet të ulët deri në mesatar në pjesën më të madhe të vendit, po ashtu edhe në veriperëndim.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Gjithashtu edhe era raportohet të jetë intensive.

Këto janë pamjet që vijnë nga kryeqyteti, me një prani të paktët të këmbësorëve, për shkak edhe se është e diel, ata kanë preferuar të qëndrojnë në shtëpi.

Ditët me shi pritet të zgjasin edhe pak, për t’ia lënë më pas vendin diellit dhe temperaturave pak më të ngrohta./tch

 

ME TE LEXUARAT