Aksident në Rrugën e Kombit, plagosen 3 anëtarët e familjes

Aktualitet

Aksident në Rrugën e Kombit, plagosen 3 anëtarët e familjes

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në “Rrugën e Kombit” në afërsi të degëzimit të Rrëshenit.

Një automjet tip “Fuoristradë” është batuar teksa ka qënë duke lëvizur në këtë aks.

Burime paraprake bëjnë me dije se në makinë ishte duke udhëtuar një familje, babai nëna dhe vajza e tyre. Këta të fundit kanë pësuar dëmtime të lehta dhe janë nisur drejt spitalit të Rrëshenit për ndihmë mjekësore.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur grupi hetimor i cili pritet të zbardhë shkaqet e aksidentit.

ME TE LEXUARAT