Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia
Browsing Category

Aktualitet

Aktualitet – Lajmi i fundit nga Aktualitet , Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.

E themeluar në Qershor të vitit 2009, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë portali i të gjithë shqiptarëve përmes: informimit, argëtimit dhe edukim.

Media jone e gjitha fushave vjen online ne kohe reale, ne menyre te pavarur duke u plotesuar e perditesuar me informacione minute pas minute.

Ne jemi përpjekur ta realizojmë dhe të transmetojmë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi të gjitha lajmet ne 24 orë.

Tashmë konsiderohet si një nga mediat më të rëndësishme dhe më të ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare.