Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Me një karrierë të gjatë në hetim, ndahet nga jeta punonjësi i policisë

Drejtoria vendore e Policisë Vlorë ka ndarë ditën e sotme një lajm të hidhur.

Fatmir Myrtaj, një nga punonjësit më të vjetër të Policisë së Shtetit është ndarë nga jeta në moshën 61 vjecare.

Lajmerim! Drejtoria vendore e Policise Vlore njofton lajmin e hidhur te ndarjes nga jeta te nje prej punonjesve me te vjeter te Policise se Shtetit.

Fatmir Myrtaj, lindur ne Mallakaster dhe banues ne Vlore.

Me nje karriere te gjere sherbimesh ne hetimin e Krimeve ne policine e Lezhes, Beratit, Fierit dhe Vlores.

Fatmir Myrtaj u nda nga jeta ne moshen 61 vjecare.

Lajmerohen te gjithe miqte dhe dashamires te tij se varrimi do te behet sot ne date 09.09.2019, ora 12.00 Vlore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.