Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lajmi i vdekjes së Stresit, si reaguan të afërmit, ai “u shkruan nga lart”…

“Stresi ka ndërruar jetë”, ishin disa nga titujt që qarkulluan me shpejtësi në rrjetet sociale, por që më pas janë fshirë.
Stresi ka ironizuar me anë të një mesazhi të publikuar në profilin e tij personal në Instagram.

Një mikeshë e afër e reperit i ka shkruar, ku ndodhej pasi ishte e shqetësuar pas lajmeve që kishte lexuar. Stresi e ka marrë me humor, duke i lënë të kuptonte se përderisa po vazhdonte t’i kthente përgjigje ishte ende mes të gjallëve.

loading...

Rekomandojme

Sillu rreth e qark botës do kuptosh që si këta, askush se zë vendin e tyre, në qofsh mashkull, apo femër, u martofsh e u trashëgofsh përjetë, por mos i harro prindërit kurrë, sepse sot shumica po e bëjnë atë . Zot të falenderoj ty dhe prindërit e mi që marr frymë akoma. Familja mbi gjithçka” – ka shkruar reperi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet