ZYRTARE/ Zgjedhjet për kreun e FSHF-së, vendoset data zyrtare

Sport

ZYRTARE/ Zgjedhjet për kreun e FSHF-së, vendoset data zyrtare

Është vendosur data në të cilën do të mbahet zgjedhjet për kreun e FSHF-së, teksa Komiteti Ekzekutiv në Federatën Shqiptare të Futbollit ka vendosur kur do të zhvillohet Asambleja e Përgjithshme Zgjedhore.

Më 2 mars është vendosur të zhvillohen edhe zgjedhjet për organin më të lartë të futbollit shqiptarë, FSHF-së.

Në ambient e FSHF-ës, do të mbahen zgjedhjet për presidentin e ri të FSHF-ës dhe për anëtaret e ri të Komitetit Ekzekutiv. Në garën për president pritet të jenë Armando Duka dhe Dritan Shakohoxha.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

ZYRTARE/ Zgjedhjet për kreun e FSHF-së, vendoset data zyrtare

ME TE LEXUARAT