Nga “parajsa” në “ferr” për 2 minuta, Kroacia përmbys Shqipërinë

Sport

Nga “parajsa” në “ferr” për 2 minuta, Kroacia

Kroacia ka përmbysur rezultatin ndaj Shqipërisë me rezultatin 2-1.

Një gol i Kramaric në minutën e 74-t dhe autogoli i Gjasulës në minutën e 76-të, i dhanë avantazhin kroatëve.

Pjesa e parë u vendos nga një gol i shënuar nga Qazim Laçi, në minutën e 11-të.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kuqezinjtë kishin edhe dy raste të arta për shënim me Manajn dhe Asllanin, por Livakovic bëri heroin me dy pritje të shkëlqyera.

ME TE LEXUARAT